FKC12-48D12W
MFR.Part #
FKC12-48D12W
JLCPCB Part #
C6197554
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
12V 18V~75V 2 500mA 87% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS