AI-4228-P-SP250-R
Extended
Manufacturer
PUI Audio, Inc.
MFR.Part #
AI-4228-P-SP250-R
Description
-30℃~+85℃ 2.8kHz 42.5mm 42.5mm 60V~250V 94dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS