PTVS54VP1UP,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS54VP1UP,115
JLCPCB Part #
C553439
Package
SOD-128
Description
100nA 54V 6.9A 600W 60V 87.1V IEC 61000-4-2 TVS SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS