MM3Z3V3T1GX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM3Z3V3T1GX
JLCPCB Part #
C5769450
Description
3.3V 300mW 5uA@1V 95Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS