PTVS3V3P1UTP,115
MFR.Part #
PTVS3V3P1UTP,115
JLCPCB Part #
C553420
Package
SOD-128
Description
-55℃~+185℃ 3.3V 5.2V 600W 600uA 75A 8V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS