BZX79-C30,133
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX79-C30,133
JLCPCB Part #
C550822
Package
SOD27(DO-35)
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 28V~32V 30V 500mW 50nA@700mV 80Ω SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS