PTVS30VP1UP,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS30VP1UP,115
JLCPCB Part #
C553408
Package
SOD-128
Description
-55℃~+150℃ 100nA 12.4A 30V 33.3V 48.4V 600W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS