BZX8450-C4V7VL
MFR.Part #
BZX8450-C4V7VL
JLCPCB Part #
C3734408
Description
1 Independent 250mW 4.47V~4.94V 4.7V 5uA@3V ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS