PTVS12VP1UP,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS12VP1UP,115
JLCPCB Part #
C553365
Package
SOD-128
Description
12V 13.3V 19.9V 2.5uA 30.2A 600W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS