SMF150CA
Extended
Manufacturer
PTTC(Polytronics Tech)
MFR.Part #
SMF150CA
JLCPCB Part #
C519810
Package
SMF
Description
-55℃~+150℃ 150V 185V 1uA 243V 820mA Bidirectional TVS SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS