PSWSAA5942-100M
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PSWSAA5942-100M
JLCPCB Part #
C46628483
Package
SMD,5.9x5mm
Description
10uH 170mΩ 35 750mA Shielded Wirewound Inductor ±20% SMD,5.9x5mm Inductors (SMD) ROHS