PSTMAA201210-100MB
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PSTMAA201210-100MB
JLCPCB Part #
C45385180
Package
0805
Description
1.1A 1.2A 10uH 660mΩ Molded Inductor、Flat Wire Inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS