PCAQ1211MW-302
MFR.Part #
PCAQ1211MW-302
JLCPCB Part #
C2916871
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-25℃~+125℃ 1.1A 10MΩ 125V 125V 125V 2 3kΩ@100MHz 90mΩ SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS