PSPMAF0515-1R0M-CGF-AP
MFR.Part #
PSPMAF0515-1R0M-CGF-AP
JLCPCB Part #
C436580
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
1uH 24mΩ 7A 8.5A ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS