PSPMAA1040-1R5M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA1040-1R5M-ANP
JLCPCB Part #
C2983098
Package
SMD,11x10mm
Description
1.5uH 18A 26A 4mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS