PSPMAA0805-1R0M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0805-1R0M-ANP
JLCPCB Part #
C2962878
Package
SMD,8.5x8mm
Description
15A 1uH 24A 4.2mΩ ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS