PSPMAA0803H-4R7M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0803H-4R7M-ANP
JLCPCB Part #
C3036138
Package
SMD,8.5x8mm
Description
11A 32mΩ 4.7uH 6.5A ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS