PWCWAQ1608F-150KDT
MFR.Part #
PWCWAQ1608F-150KDT
JLCPCB Part #
C436785
Package
SMD,1.2x1.8mm
Description
15uH 200mA 3.38Ω ±10% SMD,1.2x1.8mm Inductors (SMD) ROHS