PSPMAA063T-1R0M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA063T-1R0M-ANP
JLCPCB Part #
C436567
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
12A 15A 1uH 8.4mΩ ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS