PSPMAA0605H-1R5M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0605H-1R5M-ANP
JLCPCB Part #
C2983087
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
1.5uH 10.5A 17A 8.7mΩ ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS