PSPMAA0518-4R7M-ANP
MFR.Part #
PSPMAA0518-4R7M-ANP
JLCPCB Part #
C778718
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3A 4.5A 4.7uH 81mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS