PCAQ2012B-900T040
MFR.Part #
PCAQ2012B-900T040
JLCPCB Part #
C2926964
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 300mΩ 400mA 50V 50V 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS