PSPCAQ54-100M
MFR.Part #
PSPCAQ54-100M
JLCPCB Part #
C436422
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.44A 1.44A 100mΩ 10uH ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS