PDPTAT0810-102K
MFR.Part #
PDPTAT0810-102K
JLCPCB Part #
C2915649
Package
Plugin,D9.5xL12mm
Description
1.26Ω 1mH 250mA 400mA Drum-core inductor ±10% 插件,D9.5xL12mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS