PDMTAT044125-680MWU
MFR.Part #
PDMTAT044125-680MWU
JLCPCB Part #
C3011527
Package
Plugin,D=14.5mm
Description
0.55mm 3.5A 45mΩ 68uH Toroidal Inductor ±20% 插件,D=14.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS