PDMTAT044125-100MWU
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PDMTAT044125-100MWU
JLCPCB Part #
C2909801
Package
Plugin,D=14.5mm
Description
0.8mm 10A 10mΩ 10uH Toroidal Inductor ±20% 插件,D=14.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS