PDMCAT221413-202MLB
MFR.Part #
PDMCAT221413-202MLB
JLCPCB Part #
C2924778
Package
插件-4P,28x18.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5kV 14A 15mΩ 2 2mH@1kHz 插件-4P,28x18.5mm Common Mode Filters ROHS