PDPMAA1712-101MP
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PDPMAA1712-101MP
JLCPCB Part #
C5119637
Package
Plugin,P=13mm
Description
100uH 10A 5A 85mΩ ±20% 插件,P=13mm Power Inductors ROHS