PCAQ4520MB-142
MFR.Part #
PCAQ4520MB-142
JLCPCB Part #
C2916900
Package
SMD-4P,4.8x4.5mm
Description
-25℃~+125℃ 1.4kΩ@100MHz 1.9A 10MΩ 2 50V 50V 50V 81mΩ SMD-4P,4.8x4.5mm Common Mode Filters ROHS