LXA03T600
Extended
Manufacturer
POWER INTEGRATIONS
MFR.Part #
LXA03T600
JLCPCB Part #
C568338
Package
TO-220AC
Description
20ns 250uA@600V 3.1V@3A 3A 600V TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS