LQA30T300
MFR.Part #
LQA30T300
JLCPCB Part #
C568332
Package
TO-220AC
Description
1.95V@30A 13.7ns 250uA@300V 300V 30A TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS