LQA03TC600
Extended
Manufacturer
POWER INTEGRATIONS
MFR.Part #
LQA03TC600
JLCPCB Part #
C568322
Package
TO-220AC
Description
1 Independent 20uA@600V 3.1V@3A 350A 3A 600V TO-220AC Diodes - General Purpose ROHS