INN3378C-H302-TL
Extended
Manufacturer
POWER INTEGRATIONS
MFR.Part #
INN3378C-H302-TL
Description
-40℃~+105℃@(TA) 3.42V~3.78V 70kHz 725V Flyback Isolation - AC-DC Controllers and Regulators ROHS