PNU65010EPX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PNU65010EPX
JLCPCB Part #
C20235868
Package
SOD-128
Description
1 Independent 1A 1V@1A 33A 500nA 650V SOD-128 Switching Diodes ROHS