PMEG40T20EP-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMEG40T20EP-QX
JLCPCB Part #
C5846103
Package
SOD-128
Description
1 Independent 20A 22uA@40V 2A 40V 515mV@2A SOD-128 Schottky Diodes ROHS