PMEG100T30ELP-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMEG100T30ELP-QX
JLCPCB Part #
C7327553
Package
SOD-128
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.75uA@100V 100V 3A 800mV@3A SOD-128 Schottky Diodes ROHS