PTVS18VS1UTR-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS18VS1UTR-QX
JLCPCB Part #
C20235900
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+185℃ 1 100nA 18V 21V 400W TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS