PMEG10030ELPX
MFR.Part #
PMEG10030ELPX
JLCPCB Part #
C5260346
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100V 3A 450nA@100V 70A 770mV@3A SOD-128 Schottky Diodes ROHS