BZB784-C4V3,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZB784-C4V3,115
JLCPCB Part #
C550076
Package
SOT-323(SC-70)
Description
1 Pair Common Anode 350mW 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 90Ω ±5% SOT-323(SC-70) Zener Diodes ROHS