PJMG10H60NDN
MFR.Part #
PJMG10H60NDN
JLCPCB Part #
C51625756
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.542nF 100V 13mΩ@10V 15pF 2.5V 35nC@10V 60A 78W 866pF N-Channel PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS