PJM20P30TE
MFR.Part #
PJM20P30TE
JLCPCB Part #
C36493745
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.332nF 145pF 17nC@15V 2.5V@250uA 20A 28mΩ@4.5V 29W 30V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS