PJM150N30TE
MFR.Part #
PJM150N30TE
JLCPCB Part #
C36493753
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150A 2.5V@250uA 3.811nF@30V 30V 337pF@30V 4.8mΩ@4.5V 67nC@10V 72W TO-252 MOSFETs ROHS