PJM15N30DF
MFR.Part #
PJM15N30DF
JLCPCB Part #
C30187481
Package
DFN2x2-6L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.29nF 135pF 15A 16mΩ@4.5V 19nC@10V 2.5V@250uA 30V 3W DFN2x2-6L MOSFETs ROHS