PJM06C60PA
MFR.Part #
PJM06C60PA
JLCPCB Part #
C22438601
Package
SOP-8
Description
1 N-Channel + 1 P-Channel 1.07nF 2.5V@250uA 23.4nC@10V 2W 59pF 60V 69pF 70mΩ@10V 9A N-Channel + P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS