PJM10N60SQ
MFR.Part #
PJM10N60SQ
JLCPCB Part #
C42388535
Package
SOT-89
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.35W 10A 2.5V 25nC@10V 30mΩ@10V 59pF 60V 973pF N-Channel SOT-89 MOSFETs ROHS