PJM09N40PA
MFR.Part #
PJM09N40PA
JLCPCB Part #
C22438606
Package
SOP-8
Description
1 N-channel 12nC@10V 2.5V@250uA 2.5W 25mΩ@10V 40V 50pF@20V 708pF@20V 9A SOP-8 MOSFETs ROHS