PJM03DN20DFA
Extended
Manufacturer
PJSEMI
MFR.Part #
PJM03DN20DFA
JLCPCB Part #
C30187476
Package
DFN2x2A-6L
Description
-55℃~+150℃ 1.2V 120pF 1W 2 N-Channel 20V 3.6A 300pF 4nC@4.5V 60mΩ@2.5V 80pF DFN2x2A-6L MOSFETs ROHS