PSP13N50
Extended
Manufacturer
PIP
MFR.Part #
PSP13N50
JLCPCB Part #
C575812
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13A 195W 23pF 45nC@10V 480mΩ@10V 4V 500V TO-220 MOSFETs ROHS