PTR30L80CT
Extended
Manufacturer
PFC Device
MFR.Part #
PTR30L80CT
JLCPCB Part #
C255416
Package
TO-220
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 15A 200uA@80V 220A 700mV@15A 80V TO-220 Schottky Diodes ROHS