P10L200SP
Extended
Manufacturer
PFC Device
MFR.Part #
P10L200SP
JLCPCB Part #
C5210602
Package
TO-277
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100uA@200V 10A 180A 200V 860mV@10A TO-277 Schottky Diodes ROHS